Про компанію

istobal logo

ISTOBAL - лідер в розробці, виробництві та маркетингу рішень для мийки та догляду за транспортними засобами.

З 1950 року компанія вносить інноваційні продукти в галузь для чудового догляду за транспортними засобами, гарантуючи позитивний досвід користувачів.

Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 75 країн завдяки всесвітній мережі дистриб'юторів. Вона має вісім дочірніх підприємств і один виробничий завод у Європі, а також два дочірніх підприємства та два заводи остаточної зборки в США і Бразилії. Міжнародні продажі в даний час складають 80% його виробництва.

карта истобаль

Автомийки ISTOBAL - це найкращий спосіб привернути величезну кількість клієнтів завдяки широкому спектру послуг, високої продуктивності і чудовому результату.

ISTOBAL пропонує рішення, перевірені в багатьох країнах світу. Кожен елемент наших автомийок був ретельно продуманий, щоб створити єдину, послідовну інвестицію, яка окупається і приносить прибуток.

Ми допоможемо вам перетворити фантастичну можливість для бізнесу в ще кращу реальність.

чистый свет лого

З 1997 року компанія «Чистий Світ» є найбільшим в Україні імпортером і виробником обладнання для вирішення завдань з прибирання, миття та очищення, що виникають в будь-якій галузі, в тому числі в автомобільному бізнесі.

Наше обладнання з успіхом експлуатується на сотнях промислових і комерційних підприємств України, Росії, Білорусі, Казахстану та Молдови.

За 20 років ми поставили і змонтували нашим клієнтам більше 300 автомийних комплексів, автоматичних, самообслуговування і ручних.

У групі компаній «Чистий Світ» працюють більше 2500 професіоналів. Ми представлені в 17 містах України.

Фахівці компанії «Чистий Світ» докладуть максимум зусиль, щоб наша співпраця була вигідною і виправдала всі Ваші очікування.