Інформація для інвестора

З кожним роком кількість транспортних засобів на наших дорогах стабільно збільшується, відповідно зростає і потреба в послугах з догляду за автомобілями. З цієї причини автомийний бізнес є однією з найбільш стабільних і привабливих інвестицій. Особливо це стосується мийок самообслуговування. Собівартість однієї мийки і витрати на заробітну плату персоналу мінімальні, а довговічність обладнання та рівень задоволеності клієнтів дуже великі, що забезпечує високий рівень рентабельності і короткий термін окупності інвестицій.

У вас є можливість замовити індивідуальну конфігурацію автомийного комплексу, відповідно до своїх потреб і можливостей або вибрати один із запропонованих нами типових проектів, які можуть бути адаптовані до Ваших вимог та умов.

Ми допоможемо Вам розрахувати суму інвестицій і економіку, включаючи середньомісячну прибутковість і рентабельність, а також термін окупності і капіталізацію бізнесу в разі, якщо Ви захочете його в подальшому продати.

 

 

Крім того ми надамо допомогу в вирішенні питань, пов'язаних з реалізацією подібного проекту: починаючи з вибору типового проекту відповідно до Ваших вимог і можливостей, проведенням будівельно-монтажних робіт і закінчуючи введенням об'єкта в експлуатацію.

Фахівці нашої компанії забезпечать Вам гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування обладнання, витратними матеріалами та хімічними засобами.

Таким чином, в короткий термін Ви отримаєте стабільний і прибутковий бізнес, який з часом буде тільки зростати в ціні.